Weeb_on_bg
- 17год.
- Габрово
- Здравейте!аз се казвам Крис любимите ми анимета са Darling in the franx, One piece, Narutoи и No game no life.Ако искате да гледате интересни аниме може да влезете в акаунта ми и да разгледате!Приемам всяко приятелство.